Pasaż Krynicki

Pasaż Krynicki jest nowoczesnym centrum handlowo-usługowo-biurowym znajdującym się w samym centrum Krynicy – Zdroju przy ulicy Kraszewskiego 1. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem PKP i PKS , linią komunikacji miejskiej jest łatwo dostępnym miejscem w Krynicy.

Nowoczesny budynek, zachowujący charakter drewnianej krynickiej architektury nawiązuje do tradycyjnego miejskiego pasażu handlowego. Miejsce to powstało z myślą zarówno o Kryniczanach, jak i licznie odwiedzających ten rejon turystach. Pasaż Krynicki to innowacyjne rozwiązanie obcowania ze stylem, smakiem, a także miejscem cieszącym się dostępnością niszowych produktów.

Pasaż Krynicki to trzy kondygnacje handlowe połączone ruchomymi schodami i windą oraz pięć klimatyzowanych kondygnacji biurowo-usługowych. Posiada własne miejsca parkingowe. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Centrum Handlowe

Pasaż Krynicki jest miejscem udanych zakupów i ciekawych wydarzeń. Zawsze pamiętamy o ważnych okazjach i świętach. Organizujemy kiermasze wyrobów rękodzielniczych, wystawy, konkursy. Jest otwartą przestrzenią dla twórców, artystów  i przedsiębiorców.

Podsumowując w skrócie Pasaż Krynicki to:

  • 8 tyś m 2  powierzchni handlowo – usługowo – biurowej,
  • Trzy kondygnacje handlowe  połączone ruchomymi schodami i windą ,
  • Pięć  kondygnacji biurowo- usługowych,
  • Obiekt klimatyzowany,
  • Własne miejsca parkingowe,
  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

   Bogata oferta handlowa w jednym miejscu oraz długie godziny otwarcia wyróżniają nas na tle innych niewielkich punktów handlowych w Krynicy i w pobliskiej okolicy. Różnorodność asortymentu oraz dostępne ceny pozwalają dokonać Kryniczanom i licznie odwiedzającym turystom Krynicę, udanych zakupów. Nasz oferta to: supermarket Delikatesy Centrum, drogeria Natura, dyskont przemysłowy Pepco, tekstylia dla domu, eleganckie butiki z modą, największy sklep z zabawkami, salony obuwnicze, butiki z galanterią, salony sportowe, salony sieci komórkowych Play, Plus, Orange, kawiarnia, pracownia kosmetyczna, salon fryzjerski, serwis telefonów komórkowych oraz komputerowy.

Znane marki , które u nas znajdziesz: