Poniedziałek-Sobota:

09:00

19:00

Niedziela handlowa:

10:00

19:00

Ona i On

Sklep „Ona i On” oferuje szeroki wybór odzieży damsko-męskiej, niezależnie od wieku, stylu czy sylwetki. W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje ubioru odzwierciedlającego osobowość i charakter. „Ona i On” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom! Dla naszych Klientów wybieramy komfortowe materiały oraz nowoczesne kroje, które podkreślają odpowiednie atuty. Przede wszystkim kierujemy się jakością, gdyż najważniejsze jest, aby w ubraniu czuć się jak w ”swoim ciele”.

Oferujemy coś na specjalną okazję (garnitury, garsonki), ale również codzienne stylizacje, w zależności od pory roku – płaszcze, kurtki, swetry, jak również kolekcje całoroczne – jeansy, bluzki, bieliznę. Naszą zaletą jest możliwość skomponowania odpowiednich kreacji poprzez dodatki w postaci np. torebek lub zegarków, które nadają pełny kształt i obraz danej stylizacji.


Działając na rynku od 1995 roku, staramy się pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów, poprzez częste dostarczanie różnorodnego towaru oraz możliwość realizacji indywidualnych zamówień poszczególnych rozmiarów. A zatrudniając odpowiedni personel, który posiada fachową wiedzę i wyróżnia się profesjonalizmem, jesteśmy w stanie zadbać o najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy!!!

Pozostałe w kategorii: