Inspiro

Uwielbiamy świat na zewnątrz. Jednak czasem mamy ochotę unikać promieni słonecznych, czy ciekawskich oczu sąsiadów. Dlatego też nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz osłon wewnętrznych i zewnętrznych. Nasze produkty spełniają to zadanie, jednocześnie tworząc przyjemny klimat oraz charakter każdego wnętrza. Rozwiązanie wykorzystujące nasze osłony jest bardzo stylowym sposobem na precyzyjne dozowanie ilości światła lub prywatności. Nasz Bogaty asortyment pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

Pepco

 

SKLEP PEPCO – ODZIEŻ I WSZYSTKO DLA DOMU

PEPCO to dyskontowa sieć ponad 350 sklepów w całej Polsce, oferujących asortyment typu „odzież i wszystko dla domu”.
Sklepy PEPCO oferują swoim Klientom niskie ceny i duży wybór w myśl hasła „Więcej za mniej… codziennie!”
Niezwykle bogata oferta to około 2000 produktów – odzież damska, męska, dziecięca i niemowlęca, bielizna, modne dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry i zabawki, artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz (w tym kuchni, łazienki, pokoju), walizki, torby, torebki i plecaki.

Stara mydlarnia

 

Stara Mydlarnia to firma, która od kilkunastu lat produkuje naturalne kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Nasze produkty szybko zdobyły uznanie Klientów ceniących sobie wysoką jakość, naturalność, skuteczność działania oraz innowacyjność powiązaną z tradycją. Obecnie oferta Starej Mydlarni to kilkaset kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała, twarzy i włosów ze starannie dobranymi składnikami, w większości pochodzenia naturalnego o zadziwiającej skuteczności. 

Wyspa Skarbów Emaus

  • starocie
  • bibeloty
  • antyczne meble
  • przedmioty na prezenty, upominki
  • egzotyczne drobiazgi
  • rzeczy niezwykłe i niezwyczajne

Dochód ze sklepu charytatywnego  przeznaczamy na utrzymanie Wspólnoty osób bezdomnych i pomoc  najuboższym.