how-to-work-img-2.png

Pasaż Krynicki


Pasaż Krynicki jest nowoczesnym centrum handlowo-usługowo-biurowym znajdującym się w samym centrum Krynicy- Zdroju przy ulicy Kraszewskiego 1. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem PKP i PKS , linią komunikacji miejskiej jest łatwo dostępnym miejscem w Krynicy.

Nowoczesny budynek, zachowujący charakter drewnianej krynickiej architektury nawiązuje do tradycyjnego miejskiego pasażu handlowego. Miejsce to powstało z myślą zarówno o Kryniczanach, jak i licznie odwiedzających ten rejon turystach . Pasaż Krynicki to innowacyjne rozwiązanie obcowania ze stylem oraz smakiem.

 

 

Centrum Handlowe


Trzy kondygnacje handlowe połączone ruchomymi schodami i windą oraz pięć klimatyzowanych kondygnacji biurowo-usługowych. Własne miejsca parkingowe,
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pasaż Krynicki to miejsce udanych zakupów i ciekawych wydarzeń. Zawsze pamietamy o ważnych okazjach i świętach. Organizujemy kiermasze wyrobów rękodzielniczych, wystawy, konkursy. Wspieramy lokalną społeczność. Naszych Klientów zapraszamy do odwiedzenia Strefy Smaku, która stworzona na wzór stref food court dużych centrów handlowych dopełnia ofertę handlową Pasażu Krynickiego.
 

how-to-work-img-3.png

Pasaż Krynicki to:

  • 8 tyś m 2  powierzchni handlowo- usługowo- biurowej,
  • Trzy kondygnacje handlowe  połączone ruchomymi schodami i windą ,
  • Pięć  kondygnacji biurowo- usługowych,
  • Obiekt klimatyzowany,
  • Własne miejsca parkingowe,
  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pasaż Krynicki to miejsce udanych zakupów i ciekawych wydarzeń. Zawsze pamietamy o ważnych okazjach i świętach. Organizujemy kiermasze wyrobów rękodzielniczych, wystawy, konkursy. Wspieramy lokalną społeczność.


Naszych Klientów zapraszamy do odwiedzenia Strefy Smaku, która stworzona na wzór stref food court dużych centrów handlowych dopełnia ofertę handlową Pasażu Krynickiego. 
Zaprojektowana i wykonana w nowoczesnym stylu stanowi przyjazne otoczenie dla klientów, którzy po zakupach mogą spróbować bogatej oferty dań fast food m.in.: burgery, pierogi, pizza, zapiekanki, frytki, kanapki na ciepło.  A dla klientów, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, a tym samym zdrowe odżywianie oferta Strefy Smaku wzbogacona jest o sałatki oraz soki ze świeżo wyciskanych owoców.